„Cosmetics M.“ – estetinės ir gydomosios kojų priežiūros studija Vilniuje. Esame to paties pavadinimo Vokietijos pėdų priežiūros tinklo dalis. Mūsų studijoje jūsų pėdų grožiu ir sveikata rūpinasi patyrę specialistai, tikri savo amato meistrai. Apie pėdas žinome viską, identifikuojame pėdų, nagų ir odos problemas, padedame jas išspręsti, o sveikas pėdas papuošiame ryškiu pedikiūru.

Pėdos turi būti ne tik estetiškai dailios, bet ir sveikos. 16 metų patirtis ir stipri profesionalų komanda leidžia išspręsti jūsų problemas ir pradžiuginti jus pėdomis, kurių nusipelnėte.

Margarita Mattivi
Pedikiūro, nagų stiprinimo ir rekonstrukcijos specialistė

Margarita Mattivi – Cosmetics M grožio salono idėjinė lyderė, siela ir mentorė. Margarita patirties ir žinių nuolat semiasi Vokietijoje, kur jau daugelį metų turi savo saloną. 2015 metais Margarita nusprendė tokį pat saloną atidaryti ir Lietuvoje. Besivadovaudama aukščiausiais kokybės standartais, pasitelkdama naujausią metodiką ir technologijas, Margarita atidarė vokišką kokybę atitinkantį pėdų priežiūros saloną Vilniuje. Nors pati meistrė čia būna retai, visos Cosmetics M darbuotojos yra apmokytos pačios Margaritos, kuriai darbe svarbiausia atliktų paslaugų kokybė ir nuoširdus dėmesys klientams ir jų problemoms.

Studijos paslaugos